SFT6400A 4*GE входи PAL B/G NTSC 64 в 1 IP-аналоговий модулятор
Номер моделі:  SFT6400A
Бренд:Софтел
Мінімальна кількість замовлення:1
гоу  Підтримка BISS De-Scrambling
гоу  Підтримка вставки OSD (логотипів та підписів)
Деталі продукту
Технічні параметри
Основні характеристики
Програмне забезпечення для управління
Завантажити
01
Опис продукту
1. ВСТУП
2. ОСОБЛИВОСТІ
Шасі 2U, висока щільність для економії вартості доставки
-Підтримка субтитрів/телетексту
-Підтримка BISS-дешифрування (в розробці)
-Підтримка модифікації інформації про програму, вибір кількох аудіо
-4 порти GE (макс. 64 IP-входи через MPTS/SPTS), макс. 840 Мбіт/с для кожного входу GE
-64 несуміжні або суміжні несучі вихідні, кожні 32 несучі в межах 400 МГц
-Підтримка веб-керування мережею
SFT6400A 4*GE входи 64 в 1 IP-аналоговий модулятор
Вхід Інтерфейс/швидкість 4 порти GE (максимум 64 IP-входи)Макс. 840 Мбіт/с для кожного входу GE
Потік UDP, UDP / RTP, 1-7 пакетів (SPTS/MPTS)
Транспортний протокол UDP/RTP, одноадресна та багатоадресна розсилка, IGMP V2/V3
Довжина пакета 188 / 204 байти
Аудіо MPEG-1/2 шар 1/2, (HE-)AAC, AC3
Дані CC, телетекст, субтитри, DVB-субтитри
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Співвідношення сторін 4:3
МодуляціяПараметри Кількість каналів Вихід до 64 несуміжних або суміжних несучих
Роз'єми 75 Ом, F-роз'єм
Діапазон частот 43,25 – 951,252 МГц
Вихідна пропускна здатність 400 МГц (32 несучі кожна)
Втрата зворотного зв'язку ≥ 14 дБ
Побічна частота. ≥ 60 дБ
Точність залишкового носія 1%
Телевізійний стандарт PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Мережевий інтерфейс Управління 1 порт Ethernet 100 Base-T (RJ 45)
Дані 4 порти Ethernet 1000 Base-T (RJ 45)
Інші Вихідна роздільна здатність зображення 480i/576i
Екранне меню Логотип: JPG, BMP, PNG
Субтитри: підтримка кількох мов, налаштування напрямку та швидкості прокручування
Регулювання гучності виходу 0 – 100 %
Загальне Звільнення 483 мм × 330 мм × 88 мм (ШxДxВ)
Температура 0~45℃ (робота), -20~80℃ (зберігання)
Блок живлення AC100V±10%, 50/60Hzабо змінного струму 220 В ± 10 %, 50/60 Гц