FTTX-PT-M16 FTTH 16-жильний волоконно-оптичний термінал доступу
Номер моделі:  FTTX-PT-M16
Бренд:Софтел
Мінімальна кількість замовлення:10
гоу  Настінний або стовпний монтаж
гоу  Працездатний для побудови кількох мереж FTTx
гоу Універсальний пристрій для зрощування, розділення та розподілу волокон
Деталі продукту
Технічні параметри
Розміри та кабельні траси
Інструкція з встановлення
Завантажити
01
Опис продукту
Короткий опис
Функціональні особливості
Тепер давайте заглибимося в технічні характеристики FTTX-PT-M16: Вимоги до навколишнього середовища: Робоча температура: від -40°C до +85°C Відносна вологість: ≤85% (+30°C) Атмосферний тиск: від 70 кПа до 106 кПа Основний технічний паспорт: Втрати на внесення: ≤0,15 дБ Втрати на відбиття UPC: ≥50 дБ Втрати на відбиття APC: ≥60 дБ Технічний паспорт захисту від блискавки: Опір ізоляції між заземлювальним пристроєм та металевими частинами коробки не менше 2×10⁻⁶ МОм/500 В (постійний струм); інфрачервоний ≥2×10⁻⁶ МОм/500 В. Витримувана напруга між заземлювальним пристроєм, корпусом коробки та її металевими частинами не менше 3000 В (постійний струм)/хв без пробою або спалаху; U≥3000 В.
Матеріал ПК+АБС
Розмір (A*B*C) 319,3*214*133 мм
Максимальна місткість 48
Розмір для встановлення (рис. 2) D*E 52*166*166 мм
У найбільший діаметр кабелю (мм) ᴓ8~14 мм
Максимальний розмір отвору для відгалуження ᴓ16 мм
Водонепроникні адаптери SC/A для ПК 16
Вимоги щодо довкілля
Робоча температура -40℃~+85℃
Відносна вологість ≤85% (+30℃)
Технічні характеристики оптичних аксесуарів
Внесені втрати ≤0,3 дБ
Втрата повернення UPC ≥50 дБ
Втрати відбиття APC ≥60 дБ
Грозостійкі технічні характеристики
Заземлювальний пристрій ізольований від шафи, а опір ізоляції менше 2 МОм/500 В (постійного струму).
ІЧ≥2 МОм/500 В
Витримувана напруга між заземлювальним пристроєм та шафою не менше 3000 В (постійного струму)/хв, без пробою, без перекриття; U≥3000 В